Dicsőségfal

Ezen az oldalon gyűjtjük össze az aktuális tanévben tanulóink versenyeredmények formájában megmutatkozó kimagasló teljesítményeit. Mindenkire büszkék vagyunk, aki erre az oldalra felkerül: diákra és felkészítő tanárra egyaránt!

Reméljük idén is hosszú lesz a lista! Hajrá Inota!!!

  • Verseny neve: I. Városi „Ki mit tud?”
  • Verseny dátuma: 2024. május 15.
  • Verseny jellege: városi
  • Eredmény:
    • Hangszeres zene – felső tagozatos kategóriában I. helyezett lett:
      • Rosta Roberta (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Tósokiné Török Viktória (Zeneiskola)
  • Verseny neve: 52. Országos Elsősegélynyújtó Verseny
  • Verseny dátuma: 2024. május 15.
  • Verseny jellege: megyei
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata a megyei döntőben az 1. helyezést érte el. A csapat tagjai:
      • Kondor Kata (8. osztály)
      • Rézműves Julietta (8. osztály)
      • Széplaki Réka (6. osztály)
      • Vadovszky Georgina (8. osztály)
      • Vadovszky Márk (7. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Széplaki Magdolna
  • Verseny neve: 28. Csecsemőgondozási Verseny
  • Verseny dátuma: 2024. május 08.
  • Verseny jellege: megyei
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata a megyei döntőben a 3. helyezést érte el. A csapat tagjai:
      • Bernáth Noémi (5. osztály)
      • Nyári Dzsenifer (8. osztály)
      • Rézműves Julietta (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Széplaki Magdolna
  • Verseny neve: XII. Szeresd a magyart hungarikum verseny
  • Verseny dátuma: 2024. május 03.
  • Verseny jellege: megyei döntő
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata a megyei döntőben a 3. helyezést érte el. A csapat tagjai:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
      • Kondor Kata (8. osztály)
      • Koronczai Laura (7. osztály)
      • Rábai Lili (7. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Széplaki Magdolna
    • Sinkóné Pidl Kata
  • Verseny neve: Horváth István Területi Kipályás Labdarúgó Torna
  • Verseny dátuma: 2024. május 03.
  • Verseny jellege: Területi
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata a 3. helyen végzett. A csapat tagjai:
      • Boldizsár Dorián (7. osztály)
      • Erdei-Nagy Rikárdó (6. osztály)
      • Farkas Richárd (8. osztály)
      • Nagy Erik (8. osztály)
      • Nyári Roland (7. osztály)
      • Oláh Dominik (8. osztály)
      • Rivnyák Bálint (8. osztály)
      • Szikszai Ábris (8. osztály)
      • Zergi Olivér (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Hajas Attila
  • Verseny neve: Medve Matek
  • Verseny dátuma: 2024. április 26.
  • Verseny jellege: Megyei
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata ezüst minősítést szerzett:
      • Dulic Nikolett (8. osztály)
      • Németh Vivien (8. osztály)
      • Rézműves Julietta (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Szalai Katalin
  • Verseny neve: Tasner Antal Matematika Tanulmányi Verseny
  • Verseny dátuma: 2024. április 23.
  • Verseny jellege: Kistérségi
  • Eredmény:
    • 8. osztályos kategóriában I. helyezett:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Szalai Katalin
  • Verseny neve: Atlétika Diákolimpia – Területi döntő
  • Verseny dátuma: 2024. április 23.
  • Verseny jellege: Területi
  • Eredmény:
    • 2. helyezett: IV. korcsoport leány 4×100 méteres váltó:
      • Kondor Kata (8. osztály)
      • Márkus Lara (8. osztály)
      • Vadovszky Georgina (8. osztály)
      • Varga Fruzsina (8. osztály)
    • 3. helyeztt: IV. korcsoport leány súlylökés
      • Kondor Kata (8. osztály)
    • 2. heéyezett: IV. korcsoport leány magasugrás:
      • Márkus Lara (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Hajas Attila
  • Verseny neve: Inotai Nyomozó Klub
  • Verseny dátuma: 2024. április 11.
  • Verseny jellege: Tagiskolai
  • Eredmény:
    • A logikai feladatok versenyének idei legjobb párosa:
      • Szekulya Áron (7. osztály)
      • Vadovszky Georgina (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Szalai Katalin
  • Verseny neve: Labdarugó Diákolimpia – Területi döntő
  • Verseny dátuma: 2024. április 08.
  • Verseny jellege: Területi
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata a 2. helyen végzett. A csapat tagjai:
      • Erdei-Nagy Rikárdó (6. osztály)
      • Farkas Richárd (8. osztály)
      • Nagy Erik (8. osztály)
      • Nyári Roland (7. osztály)
      • Oláh Dominik (8. osztály)
      • Rivnyák Bálint (8. osztály)
      • Szikszai Ábris (8. osztály)
      • Zergi Olivér (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Hajas Attila
  • Verseny neve: Dunántúli Esélyteremtő Matematikaverseny
  • Verseny dátuma: 2024. március 26.
  • Verseny jellege: megyei
  • Eredmény:
    • 8. osztályos kategóriában III. helyezett:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Szalai Katalin
  • Verseny neve: XII. Szeresd a magyart hungarikum verseny
  • Verseny dátuma: 2024. március 26.
  • Verseny jellege: megyei selejtező
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata bejutott a megyei döntőbe. A csapat tagjai:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
      • Kondor Kata (8. osztály)
      • Koronczai Laura (7. osztály)
      • Szternácsik Dorottya (7. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Széplaki Magdolna
    • Sinkóné Pidl Kata
  • Verseny neve: Labdarugó Diákolimpia – Területi döntő
  • Verseny dátuma: 2024. március 18.
  • Verseny jellege: Területi
  • Eredmény:
    • IV. korcsoport leány katagóriában: Iskolánk csapata a 3. helyen végzett.
      A csapat tagjai:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
      • Kondor Kata (8. osztály)
      • Márkus Lara (8. osztály)
      • Németh Vivien (8. osztály)
      • Nyári Dzsenifer (8. osztály)
      • Varga Fruzsina (8. osztály)
      • Vadovszky Georgina (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Hajas Attila
  • Verseny neve: Szavalóverseny – Tagiskolai forduló
  • Verseny dátuma: 2024. március 12.
  • Verseny jellege: Tagiskolai
  • Eredmény:
    • 1-2. osztályos korcsoport:
      • 1. helyezett: Vadovszky Fanni (2. osztály)
      • 2. helyezett: Ágoston András (1. osztály)
      • 3. helyezett: Szabó-Völgyi Zoé (2. osztály)
    • 3-4. osztályos korcsoport:
      • 1. helyezett: Ujlaki Hanga (4. osztály)
      • 2. helyezett: Varga Imre (3. osztály)
      • 3. helyezett: Riepl-Straub Júlia (3. osztály)
      • Különdíj: Varga Levente (4. osztály)
    • 5-6. osztályos korcsoport:
      • 1. helyezett: Mátyás Sára (6. osztály)
      • 2. helyezett: Gyulai Kilián (6. osztály)
      • 3. helyezett: Szikszay Pálma (6. osztály)
    • 7-8. osztályos korcsoport:
      • 1. helyezett: Szternácsik Dorottya (7. osztály)
      • 2. helyezett: Horváth Izabella (8. osztály)
      • 3. helyezett: Vadovszky Márk (7. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Bokor Júlia
    • Holdosi Piroska
    • Farkas Bernadett
    • Tóthné Péter Erzsébet
    • Rumplerné Pálinkás Bernadett
  • Verseny neve: Kick-Box Diákolimpia – Országos döntő
  • Verseny dátuma: 2024. március 10.
  • Verseny jellege: Országos
  • Eredmény:
    • Point fighting – 42 kg-os kategória:
      • Tóth Krisztián (7. osztály)
    • Light contact – 42 kg-os kategória:
      • Tóth Krisztián (7. osztály)
    • Kick light – 42 kg-os kategória:
      • Tóth Krisztián (7. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Hajas Attila
  • Verseny neve: Dunántúli esélyteremtő matematika verseny – Tagiskolai forduló
  • Verseny dátuma: 2024. február 13.
  • Verseny jellege: Tagiskolai
  • Eredmény:
    • 8. osztályos korcsoportból bejutott a megyei fordulóba:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Szalai Katalin
  • Verseny neve: Futsal Diákolimpia – Területi döntő
  • Verseny dátuma: 2023. december 05.
  • Verseny jellege: Területi
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata a 2. helyen végzett. A csapat tagjai:
      • Boldizsár Dorián (7. osztály)
      • Erdei-Nagy Rikárdó (6. osztály)
      • Farkas Richárd (8. osztály)
      • Nyári Roland (7. osztály)
      • Oláh Dominik (8. osztály)
      • Rivnyák Bálint (8. osztály)
      • Szikszai Ábris (8. osztály)
      • Zergi Olivér (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Hajas Attila
  • Verseny neve: Vásárhelyi Napok – Sorverseny
  • Verseny dátuma: 2023. november 29.
  • Verseny jellege: Városi
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata a 3. helyen végzett. A csapat tagjai:
      • Farkas Balázs Bálint (2. osztály)
      • Hanák Gábor (3. osztály)
      • Juhász Emília (3. osztály)
      • Papp Dávid (4. osztály)
      • Szabó-Völgyi Zoé (2. osztály)
      • Székely Kinga Boglárka (4. osztály)
      • Viczena Noel (3. osztály)
      • Zergi Dóra (4. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Hanák Eszter
    • Tóthné Péter Erzsébet
  • Verseny neve: „Szép magyar beszéd” verseny
  • Verseny dátuma: 2023. november 29.
  • Verseny jellege: Tagiskolai
  • Eredmény:
    • 5-6. osztályos korcsoport:
      • Szikszay Pálma (6. osztály)
    • 7-8. osztályos korcsoport:
      • Csere Emília (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Bokor Júlia
    • Rumplerné Pálinkás Bernadett
  • Verseny neve: 30. Mikulásnapi futóverseny
  • Verseny dátuma: 2023. október 25.
  • Verseny jellege: Városi
  • Eredmény:
    • 1 km-es táv – 6 – 10 éves fiú kategória:
      • I. helyezett: Tóth Marcell (1. osztály)
      • II. helyezett: Varga Imre (3. osztály)
    • 2 km-es táv – 0 – 9 éves leány kategória:
      • II. helyezett: Zergi Dóra (4. osztály)
      • III. helyezett: Jámor Zita (4. osztály)
    • 2 km-es táv – 0 – 9 éves fiú kategória:
      • I. helyezett: Viczena Noel (3. osztály)
      • III. helyezett: Albert Martin (2. osztály)
    • 2 km-es táv – 10 – 11 éves leány kategória:
      • II. helyezett: Nagy Nikolett (4. osztály)
      • III. helyezett: Török Eszter (4. osztály)
    • 2 km-es táv – 10 – 11 éves fiú kategória:
      • I. helyezett: Varga Levente (4. osztály)
      • II. helyezett: Tóth Levente (3. osztály)
    • 7 km-es táv – 0 – 17 éves fiú kategória:
      • I. helyezett: Tóth Krisztián (7. osztály)
      • II. helyezett: Gyulai Kilián (6. osztály)
      • III. helezett: Romhányi Péter (6. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Holdosi Piroska
    • Hanák Eszter
    • Tóthné Péter Erzsébet
    • Hajas Attila
  • Verseny neve: MatchMath-kihívás
  • Verseny dátuma: 2023. október 16-27.
  • Verseny jellege: Tagiskolai
  • Eredmény:
    • A kihívást teljesítők matematikából egy-egy 5-ös érdemjegyet kaptak:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
      • Dobóczi Sándor (6. osztály)
      • Farkas Dóra (6. osztály)
      • Farkas Richárd (8. osztály)
      • Kiss Odett (6. osztály)
      • Kondor Kata (8. osztály)
      • Pongrácz Szabolcs (6. osztály)
      • Romhányi Péter (6. osztály)
      • Szternácsik Dorottya (7. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Szalai Katalin
  • Verseny neve: ÖKO-vetélkedő
  • Verseny dátuma: 2023. október 24.
  • Verseny jellege: Kistérségi
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata az 1. helyen végzett! A csapat tagjai:
      • Kondor Kata (8. osztály)
      • Németh Vivien (8. osztály)
      • Vadovszky Geogina (8. osztály)
      • Varga Fruzsina (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Széplaki Magdolna
  • Verseny neve: Szellemi olimpiai vetélkedő
  • Verseny dátuma: 2023. október 11.
  • Verseny jellege: Kistérségi
  • Eredmény: Iskolánk mindkét csapata az élen végzett, így elfoglalhatták a képzeletbeli dobogó 1. és 2. fokát.
    • Az 1. helyezett csapat tagjai:
      • Kondor Kata (8. osztály)
      • Márkus Lara (8. osztály)
      • Nyári Dzsenifer (8. osztály)
    • A 2. helyezett csapat tagjai:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
      • Liszi Noel (7. osztály)
      • Szternácsik Dorottya (7. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Hajas Attila
  • Verseny neve: Állatok világnapja rajzverseny
  • Verseny dátuma: 2023. október 04.
  • Verseny jellege: Tagiskolai
  • Eredmény:
    • Alsó tagozat:
      • 1. hely: G. Kovács Kevin (3. osztály)
      • 2. hely: Varga Dominik (2. osztály)
      • 3. hely: Fehér-Badics Viktória (4. osztály)
      • 3. hely: Ágoston András (1. osztály)
    • Felső tagozat:
      • 1. hely: Horváth Izabella (8. osztály)
      • 2. hely: Szternácsik Dorottya (7. osztály)
      • 3. hely: Nyári Dzsenifer (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Holdosi Piroska
    • Bokor Júlia
    • Farkas Bernadett
    • Tóthné Péter Erzsébet
  • Verseny neve: Hangos (mese)olvasási verseny
  • Verseny dátuma: 2023. szeptember 28.
  • Verseny jellege: Tagiskolai
  • Eredmény:
    • 2-3. osztályos kategória:
      • I. helyezett: Varga Imre (3. osztály)
      • II. helyezett: Péter Bíborka (3. osztály)
      • III. helyezett: Riepl-Straub Júlia (3. osztály)
      • Különdíj: Dulic Tamara (2. osztály)
    • 4. osztáyos kategória:
      • I. helyezett: Ujlaki Hanga (4. osztály)
      • II. helyezett: Varga Levente (4. osztály)
      • III. helyezett: Fehér-Badics Viktória (4. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Bokor Júlia
    • Farkas Bernadett
    • Tóthné Péter Erzsébet
  • Verseny neve: Országos Elsősegélynyújtó Verseny
  • Verseny dátuma: 2023. szeptember 17.
  • Verseny jellege: Országos
  • Eredmény:
    • Iskolánk csapata ezüst fokozatú minősítéssel végzett:
      • Bodrogi Petra (8. osztály)
      • Márkus Lara (8. osztály)
      • Szternácsik Dorottya (7. osztály)
      • Varga Fruzsina (8. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Széplaki Magdolna
  • Verseny neve: 40. Várvölgyi Futam
  • Verseny dátuma: 2023. szeptember 16.
  • Verseny jellege: Térségi
  • Eredmény:
    • 1 km-es táv – fiú kategória:
      • III. helyezett: Tóth Marcell (1. osztály)
    • 2 km-es táv – leány kategória:
      • I. helyezett: Zergi Dóra (4. osztály)
      • II. helyezett: Fehér-Badics Viktória (4. osztály)
    • 2 km-es táv – fiú kategória:
      • I. helyezett: Varga Levente (4. osztály)
      • III. helyezett Viczena Noel (3. osztály)
    • 7 km-es táv – fiú kategória:
      • I. helyezet: Tóth Krisztián (7. osztály)
      • II. helyezett: Besenyei-Horváth Ákos (6. osztály)
      • III. helyezett: Gyulai Kilián (6. osztály)
  • Felkészítő tanárok:
    • Holdosi Piroska
    • Farkas Bernadett
    • Tóthné Péter Erzsébet
    • Hajas Attila